OSOBNÍ WEB AUTORA


Willi Lazarov

Tvorba webových prezentací a aplikací

Notebook Icon

TECHNOLOGIE

Využití nejmodernějších technologí a postupů.

Webdesign

Webdesign

Návrh webu je jedna z nejdůležitějších částí. Snažím se vytvořit příjemné prostředí pro uživatele, které bude dostatečně přístupné, důvěryhodné, intuitivní a snadno nalezitelné.

Development

Vývoj

K tvorbě používám nejznámější a nejmodernější technologie jako jsou: HTML5, CSS3, JavaScript, PHP, doplněny o framework Bootstrap a knihovnu JQuery.

Trends

Trendy

Každým rok se webové trendy značně mění a posouvají dál. Proto se při vývoji soustředím na současné i budoucí trendy a to především pro pro rok 2017.

Responsive

Responzivita

Vývoj tak, aby zobrazení stránky bylo optimalizováno pro všechny druhy nejrůznějších zařízení (mobily, tablety, notebooky atd.) je v dnešním světě samozřejmostí.

SEO

SEO optimalizace

Vyvíjet webové stránky tak, aby je vyhledávače upřednostili je pro zákazníky důležité. Lidé vás snadněji najdou a navštíví Váš web.

Security

Bezpečnost

Intenzivně se věnuji problematice IT bezpečnosti, včetně bezp. webových stránek. Tvůrci často bezpečnost vědomě či nevědomě zanedbávají, a proto tento důležitý bod při vývoji nevynechávám.

Wordpress

Redakční systémy

Většina webových stránek vyžaduje pro své fungování redakční systém, proto pracuji s nejznámějšími RS, jako je Wordpress a Joomla.

Administration

Správa

Mimo vývoj také spravuji několik webových stránek. Může se jednat o aktualizace obsahu dle dodaných materiálů nebo správu interních webových informačních systémů.

REFERENCE

Náhledy s odkazy projektů, na kterých jsem pracoval.

KONTAKT

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na email: lazarov.w@gmail.com